Przedszkole Publiczne NR 10 w Czechowicach - Dziedzicach - Bal przebierańców

Bal przebierańców Drukuj E-mail
wtorek, 12 stycznia 2021

Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie w okresie karnawału balu przebierańców dla przedszkolaków.

Ten karnawał jest wyjątkowy (epidemia). W związku z tym w naszym przedszkolu odbędą się bale w 8 salach w tym samym dniu.

W tym roku szkolnym  bal dla dzieci  10 LUTEGO 2021 r.

Prosimy o przygotowanie atrakcyjnych, wygodnych  strojów dla dzieci, wyjątkowo prosimy aby dodatkowe akcesoria np. różdżki, miecze, tarcze, torebki itp. zostały w domu, przygotowujemy tylko to co dziecko będzie miało ubrane.

Wszyscy pracownicy przedszkola dołożą wszelkich starań, aby wprowadzić dzieci w radosny nastrój oraz zainspirować je do zabawy.

Bal w grupach rozpoczniemy po śniadaniu. Na platformach edukacyjnych poszczególnych grup zamieścimy fotorelacje z balu.

rok szkolny19/20

W tym roku szkolnym  bal dla dzieci  4 LUTEGO 2020 r. Prosimy o przygotowanie atrakcyjnych strojów dla dzieci.

Pracownicy przedszkola wspólnie z wodzirejami dołożą wszelkich starań, aby wprowadzić dzieci w radosny nastrój oraz zainspirować je do zabawy.

Bal rozpoczynamy zaraz po śniadaniu. Śniadanie w tym dniu  o godzinie 8 00. Podczas balu na życzenie rodziców, dzieci będą miały wykonane pamiątkowe zdjęcia indywidualne i grupowe.

ZAPRASZAMY

W tym roku szkolnym  bal dla dzieci  17 STYCZNIA 2019 r. Prosimy o przygotowanie atrakcyjnych strojów dla dzieci.

ROK SZKOLNY 2017/2018

W tym roku szkolnym  bal dla dzieci  9 STYCZNIA 2018 r. Prosimy o przygotowanie atrakcyjnych strojów dla dzieci.

ROK SZKOLNY 2016/2017

W tym roku szkolnym  bal dla dzieci  9 LUTEGO 2017 r. Prosimy o przygotowanie atrakcyjnych strojów dla dzieci.

ROK SZKOLNY 2015/2016

W tym roku szkolnym  bal dla dzieci  27 STYCZNIA 2016 r. Prosimy o przygotowanie atrakcyjnych strojów dla dzieci.

ROK SZKOLNY 2014-2015

W tym roku szkolnym  bal dla dzieci  20 STYCZNIA 2015 r.

ROK SZKOLNY 2013-2014

W tym roku szkolnym  bal dla dzieci  3 marca 2014.