Przedszkole Publiczne NR 10 w Czechowicach - Dziedzicach - Mikołaj w przedszkolu

Mikołaj w przedszkolu Drukuj E-mail
poniedziałek, 25 listopada 2019

11.XII. tj. środa: odwiedzi nasze przedszkole Mikołaj.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji spotkania z Mikołajem  w ogłoszeniu na terenie przedszkola.

W dniu 11 grudnia tj. środa śniadanie dla wszystkich dzieci o godz. 8 00, ponieważ po śniadaniu rozpoczynamy SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE.

10.XII.2018 tj. poniedziałek: odwiedzi nasze przedszkole Mikołaj.

W dniu 10 grudnia tj. poniedziałek śniadanie dla wszystkich dzieci o godz. 8 00, ponieważ po śniadaniu rozpoczynamy SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE.

rok szkolny 2017/2018

8.XII. tj. piątek: odwiedzi nasze przedszkole Mikołaj.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji spotkań z Mikołajem  w ogłoszeniu na terenie przedszkola.

W dniu 8 grudnia tj. piątek śniadanie dla wszystkich dzieci o godz. 8 00, ponieważ o godz. 8 45 rozpoczynamy SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE.

rok szkolny 2016/2017

9.XII. tj. piątek: odwiedzi nasze przedszkole Mikołaj.

W dniu 9 grudnia tj. piatek śniadanie dla wszystkich dzieci o godz. 8 00, ponieważ o godz. 8 30 rozpoczynamy SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE.

rok szkolny 2015/2016

8.XII. tj. wtorek: odwiedzi nasze przedszkole Mikołaj.

W dniu 8 grudnia tj. wtorek śniadanie dla wszystkich dzieci o godz. 8 00, ponieważ o godz. 8 30 rozpoczynamy SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE.

Rada Rodziców informuje, że do niespodzianki mikołajkowej potrzebne są 4 baterie AA LR6 1,5 V (paluszki).