Przedszkole Publiczne NR 10 w Czechowicach - Dziedzicach - ROK SZKOLNY 2019/2020

               
   

 


ROK SZKOLNY 2019/2020 Drukuj E-mail
piątek, 30 sierpnia 2019

Zapraszamy od 2.09.2019 r. czas schodzenia się dzieci do godziny 8 30.

Co powinien zabrać rodzic, który idzie w pierwszy dzień do przedszkola ze swoim dzieckiem!

-         uśmiech na twarzy,

-         wesoły nastrój,

-         spokój i cierpliwość,

-         zaufanie do nauczycielek i całego personelu,

-  100% pewności, że dziecko sobie poradzi !!!!

 Co powinno zabrać dziecko idące w pierwszy dzień do przedszkola ze swoim rodzicem!

-         dobry humor,

-         Przytulankę (jeżeli będzie się dziecko potrafiło nią podzielić z innym dzieckiem), która pomoże rozstać się z mamą,

-         pantofle w worku tekstylnym podpisany imieniem i nazwiskiem,

-         coś na przebranie w razie konieczności zmiany odzieży, bielizny (zostawiamy w szatni w półce, dbamy o to by zawsze było coś zapasowego),

-         młodsze dzieci z grupy I, II  piżamkę (oznakowaną lub podpisaną) w worku tekstylnym,

Prosimy zapoznawać dzieci z ich rzeczami osobistymi tak by mogły je rozpoznać wśród rzeczy innych dzieci.

 Rok szkolny 2018/2019

 

Zapraszamy od 1.09.2018 r. czas schodzenia się dzieci do godziny 8 30.

Co powinien zabrać rodzic, który idzie w pierwszy dzień do przedszkola ze swoim dzieckiem!

-         uśmiech na twarzy,

-         wesoły nastrój,

-         spokój i cierpliwość,

-         zaufanie do nauczycielek i całego personelu,

-  100% pewności, że dziecko sobie poradzi !!!!

 Co powinno zabrać dziecko idące w pierwszy dzień do przedszkola ze swoim rodzicem!

-         dobry humor,

-         Przytulankę (jeżeli będzie się dziecko potrafiło nią podzielić z innym dzieckiem), która pomoże rozstać się z mamą,

 

-         pantofle w worku tekstylnym podpisany imieniem i nazwiskiem,

-         coś na przebranie w razie konieczności zmiany odzieży, bielizny (zostawiamy w szatni w półce, dbamy o to by zawsze było coś zapasowego),

-         młodsze dzieci z grupy I, II, III  piżamkę (oznakowaną lub podpisaną) w worku tekstylnym,

Prosimy zapoznawać dzieci z ich rzeczami osobistymi tak by mogły je rozpoznać wśród rzeczy innych dzieci.

 

INFORMUJEMY, ŻE SPOTKANIA ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW WSZYSTKICH PRZEDSZKOLAKÓW ODBĘDĄ SIĘ NA TERENIE PRZEDSZKOLA: 

w środę 06.09.2018 r. o godz. 1530 zapraszamy rodziców 

dzieci z grup V, VI, VII, VIII   

w czwartek 07.09.2018 r. o godz. 1530 zapraszamy rodziców

              dzieci z grup I, II, III, IV

Liczymy na Państwa obecność.

 

Prosimy koniecznie o przyniesienie obuwia zamiennego.

 

NA SPOTKANIA ZAPRASZAMY RODZICÓW WEJŚCIEM OD STRONY PRZYCHODNI.

 

 

 

Przedszkolaki, których rodzice będą uczestniczyć w spotkaniach organizacyjnych mogą mieć w tym czasie zapewnioną opiekę przez nauczycieli przedszkola do czasu zakończenia spotkań z nauczycielami w grupach. Podczas spotkań dzieci nudzą się, źle się czują a poza tym przeszkadzają rodzicom i nauczycielom skupić się na temacie oraz szczerze porozmawiać.

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

Przedszkole czynne jest od godziny 5 30 do 16 30. 

Czas schodzenia się wszystkich przedszkolaków do godz. 8 30.   

Realizacja podstawy programowej w naszym przedszkolu od 7 30 do 12 30. 

Czas rozchodzenia się dzieci zapisanych na trzy posiłki od 14 15 do 16 30.                     

W czasie rozchodzenia się dziecko wywoływane jest z grupy przez domofon tylko i wyłącznie przez pracownika przedszkola /podajemy imię i nazwisko dziecka oraz nr grupy, do której uczęszcza/.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość oraz umożliwienie dziecku uporządkowania swojego miejsca zabawy przed pójściem do domu i spokojne oczekiwanie na dziecko przed szatnią dla dzieci (wchodzenie różnych osób na teren przedszkola zakłóca spokój zwłaszcza najmłodszych dzieci). Zwłaszcza w pierwszych dniach prosimy  o spokojne oczekiwanie na dzieci bo tylko z Państwa pomocą możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo wszystkim dzieciom. 

Na spotkania  z rodzicami planujemy przygotować umowy w sprawie odpłatności za przedszkole w związku z tym prosimy o zgłoszenie ewentualnych zmian  informacji podanych w kartach przyjęcia do przedszkola do 5 września rano np. zmianę ilości posiłków przedszkolu (w przypadku dzieci 3-6 letnich)lub zadeklarowany czas pobytu dziecka w przedszkolu (w przypadku dzieci 3-5 letnich). 

Jeżeli do ustalonego terminu nie zostaną zgłoszone informacje, umowa zostanie przygotowana na podstawie informacji zawartych w karcie zgłoszenia (dotyczy dzieci, które rozpoczynają edukację w naszym przedszkolu) lub deklaracji pozostania w przedszkolu (dotyczy dzieci, które kontynuują edukację w naszym przedszkolu).

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

W bieżącym roku szkolnym dzieci są w tych samych salach co w minionym roku szkolnym. Zmieni się jedynie numeracja grup o 1 wyżej np. gr. I z minionego roku będzie gr. II, gr II będzie gr. III itd. W gr. I (pierwsza sala za szatnią) w bieżącym roku szkolnym będą dzieci 3-4 letnie, które pierwszy raz przyjdą do naszego przedszkola. Niektóre dzieci 4 letnie i 5 letnie, które rozpoczynają edukację przedszkolną będą w grupach  z dziećmi kontynuującymi edukację w przedszkolu. Szczegółowe informacje rodzice uzyskają w kancelarii przedszkola 1 września. 

Przedszkole czynne jest od godziny 5 30 do 16 30. 

Czas schodzenia się wszystkich przedszkolaków do godz. 8 30.   

Realizacja podstawy programowej w naszym przedszkolu od 7 30 do 12 30. 

Czas rozchodzenia się dzieci zapisanych na trzy posiłki od 14 15 do 16 30 .                     

W czasie rozchodzenia się dziecko wywoływane jest z grupy przez domofon tylko i wyłącznie przez pracownika przedszkola /podajemy imię i nazwisko dziecka oraz nr grupy, do której uczęszcza/.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość oraz umożliwienie dziecku uporządkowania swojego miejsca zabawy przed pójściem do domu i spokojne oczekiwanie na dziecko przed szatnią dla dzieci (wchodzenie różnych osób na teren przedszkola zakłóca spokój zwłaszcza najmłodszych dzieci). Zwłaszcza w pierwszych dniach prosimy  o spokojne oczekiwanie na dzieci bo tylko z Państwa pomocą możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo wszystkim dzieciom. 

Na spotkania  z rodzicami planujemy przygotować umowy w sprawie odpłatności za przedszkole w związku z tym prosimy o zgłoszenie ewentualnych zmian  informacji podanych w kartach przyjęcia do przedszkola do 2 września rano (np. zmianę ilości posiłków lub zadeklarowany czas pobytu dziecka w przedszkolu). 

Jeżeli do ustalonego terminu nie zostaną zgłoszone informacje, umowa zostanie przygotowana na podstawie informacji zawartych w karcie zgłoszenia lub deklaracji pozostania w przedszkolu.

Szczegółowe informacje dotyczące odpłatności za przedszkole w zakładce OPŁATY.

 

 

 

 ROK SZKOLNY 2015/2016

1 września w holu przedszkola będą udostępnione wykazy dzieci przyjętych do przedszkola wg grup przedszkolnych.

Przedszkole czynne jest od godziny 5 30 do 16 30. 

Czas schodzenia się wszystkich przedszkolaków do godz. 8 30.   

Realizacja podstawy programowej w naszym przedszkolu od 7 30 do 12 30. 

Czas rozchodzenia się dzieci zapisanych na trzy posiłki od 14 15 do 16 30 .                     

W czasie rozchodzenia się dziecko wywoływane jest z grupy przez domofon tylko i wyłącznie przez pracownika przedszkola /podajemy imię i nazwisko dziecka oraz nr grupy, do której uczęszcza/.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość oraz umożliwienie dziecku uporządkowania swojego miejsca zabawy przed pójściem do domu i spokojne oczekiwanie na dziecko przed szatnią dla dzieci (wchodzenie różnych osób na teren przedszkola zakłóca spokój zwłaszcza najmłodszych dzieci). Zwłaszcza w pierwszych dniach prosimy  o spokojne oczekiwanie na dzieci bo tylko z Państwa pomocą możemy zapewnić pełne bezpieczeństwo wszystkim dzieciom. 

Na spotkania  z rodzicami planujemy przygotować umowy w sprawie odpłatności za przedszkole w związku z tym prosimy o zgłoszenie ewentualnych zmian  informacji podanych w kartach przyjęcia do przedszkola do 2 września rano (np. zmianę ilości posiłków lub zadeklarowany czas pobytu dziecka w przedszkolu). 

Jeżeli do ustalonego terminu nie zostaną zgłoszone informacje, umowa zostanie przygotowana na podstawie informacji zawartych w karcie zgłoszenia lub przyjęcia dziecka do przedszkola.

Szczegółowe informacje dotyczące odpłatności za przedszkole w zakładce OPŁATY.

 

< Poprzedni   Następny >


© Przedszkole Publiczne nr 10
ul. Nad Białką 1 b, 43 - 502 Czechowice-Dziedzice

 

Start arrow AKTUALNOŚCI arrow Rok 2014-2015 arrow ROK SZKOLNY 2019/2020