Przedszkole Publiczne NR 10 w Czechowicach - Dziedzicach - OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE Drukuj E-mail
piątek, 01 wrzesień 2017

Zapraszamy do kontynuacji akcji zbiórki makulatury i puszek aluminiowych po napojach. Zbiórka pomoże naszemu przedszkolu zasilić konto Rady Rodziców, a tym samym umożliwi zakup różnych drobnych, niezbędnych rzeczy do przedszkola np. środków czystości, artykułów biurowych, wyposażenie bazy przedszkola itp. Prosimy makulaturę wiązać sznurkiem lub pakować w reklamówki (ułatwi to transport Państwu i nam przy przekazywaniu). Do makulatury można wkładać gazety, książki, czasopisma, papiery oraz tekturę. Na prośbę odbiorcy prosimy kolorowe gazety, książki oddzielić od pozostałej makulatury. Zgniecione puszki pakujemy osobno. Pozostawioną makulaturę i puszki w wyznaczonym miejscu w przedszkolu można podpisać. Podpisane paczki będą ważone.
Tradycyjnie planujemy na koniec roku szkolnego przygotować wyróżnienia dla „rekordzistów” w zbiórce. Makulaturę będzie odbierać od nas firma 1x w miesiącu. W związku z tym, że nie chcemy zbyt długo przechowywać makulatury i puszek na terenie placówki będziemy Państwa informować o 2 dniach w miesiącu w czasie, których będzie można dostarczyć makulaturę i puszki do przedszkola.
we wrześniu odbieramy makulaturę i puszki

20.10. i 23.10 tj.   piątek i poniedziałek  .

Mamy nadzieję, że Państwo chętnie włączycie się w naszą akcję także w tym roku szkolnym.

ROK SZKOLNY 2016/2017

Już wkrótce szczegóły akcji. czytaj także w zakładce WYDARZENIA w m-cu VI.

ROK SZKOLNY 2015/2016

Do czerwca zebraliśmy łącznie - 5650 kg. makulatury

oraz 15 kg. puszek.

Na konto Rady Rodziców wpłynęła kwota 1512,70 zł.

WSZYSTKIM REKORDZISTOM SERDECZNIE GRATULUJEMY
I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ AKCJI W NOWYM ROKU SZKOLNYM.

DZIĘKUJEMY!

Szczegółowe informacje na temat rekordzistów w dziale WYDARZENIA rok szkolny 2015/2016 miesiąc maj-czerwiec wydarzenia.

ROK SZKOLNY 2014/2015

Dziękujemy za zebraną makulaturę i puszki w roku szkolnym 2014/2015 zebraliśmy dzięki Państwu w miesiącach:

- IX i X łącznie - 980 kg. makulatury oraz 10 kg. puszek,

- XI i XII łącznie - 860 kg. makulatury,

- I i II  łącznie - 1100 kg. makulatury,

- III  łącznie - 600 kg. makulatury,

- IV  łącznie - 570 kg. makulatury,

- V  łącznie - 300 kg. makulatury,

- VI  łącznie - 750 kg. makulatury oraz 2 kg. puszek,

Na konto Rady Rodziców wpłynęła dotychczas kwota 971,70 zł.

ROK SZKOLNY 2013/2014

Dziękujemy za zebraną makulaturę i puszki w roku szkolnym 2013/2014 zebraliśmy dzięki Państwu łącznie - 6060 kg.makulatury oraz 25 kg. puszek.

Na konto Rady Rodziców wpłynęła  kwota 1493 zł.