Przedszkole Publiczne NR 10 w Czechowicach - Dziedzicach - STRAJK

STRAJK Drukuj E-mail
czwartek, 25 kwietnia 2019

SZANOWNI RODZICE

Zapraszamy wszystkie dzieci do przedszkola od dnia 26 kwietnia 2019 r. tj. od piątku.

Przedszkole od jutra jest czynne od 5 30 do 16 30 dla wszystkich naszych przedszkolaków.

Dziękuję Państwu za pomoc w organizacji opieki dla Państwa dzieci, wiem ile to wysiłku i trudu  Was kosztowało. Proszę podziękować Waszym bliskim za pomoc i wsparcie.

Dziękujemy za wszystkie dobre słowa, które kierowaliście Państwo w kierunku dyrekcji, nauczycieli i wszystkich pracowników przedszkola.

Jolanta Buczek dyrektor PP nr 10

*******************************************************************************************************************************************

W związku z brakiem porozumienia w rozmowach RZĄD-NAUCZYCIELE od 08.04.2019 r. na terenie naszej placówki rozpoczął się strajk, który będzie trwał do odwołania.

Jest uzasadniona obawa, że wraz z rozpoczęciem akcji strajkowej w przedszkolu, dyrektor przedszkola nie jest w stanie zgodnie z art.68 ust.1 pkt. 6 Ustawy Prawo Oświatowe zapewnić właściwej opieki  i bezpieczeństwa wszystkim dzieciom (193)  w czasie trwania strajku ze względu na brak kadry pedagogicznej.

Zapewniam, że będę wykonywała swoje obowiązki zgodnie z przepisami.

Dlatego ponownie zwracam się do Państwa z prośbą  o zapewnienie we własnym zakresie opieki swojemu dziecku w okresie strajku.

Wszelkie informacje dotyczące powrotu do pełnego funkcjonowania przedszkola zostaną Państwu niezwłocznie przekazane poprzez stronę internetową przedszkola lub komunikaty na drzwiach przedszkola, niezwłocznie po ich uzyskaniu.

Prosimy Państwa o zrozumienie i wsparcie w trudnej sytuacji.

Z poważaniem  Jolanta Buczek dyrektor PP nr 10

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACJA DLA RODZICÓW Z MEN