Przedszkole Publiczne NR 10 w Czechowicach - Dziedzicach - Wyjazd do Teatru

poniedziałek, 14 marca 2016

UWAGA RODZICE

DZIECI Z GRUP IV, V, VI, VII i VIII

17 marca 2016 r. tj. czwartek. wyjazd dzieci do Domu Kultury „Świt” na przedstawienie  teatralne pod tytułem „ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE”. Wyjazd  ok. godz. 11.05. Przedstawienie rozpoczyna się o godz. 11.45.

Obiad w tym dniu po powrocie dzieci z przedstawienia ok. 13 15.

ROK SZKOLNY 2010/20111

Planowany jest wyjazd do Teatru „Banialuka” w Bielsku- Białej na przedstawienie pt. „TYGRYS PIETREK ”. Szczegółowe informacje organizacyjne dotyczące wyjazdu przekażemy rodzicom indywidualnie.

- 1.IV  tj. piątek: dzieci z gr. III
- 4.IV  tj. poniedziałek: dzieci z gr. II i VII
- 6.IV  tj. środa: dzieci z gr. V i VI

Koszt od dziecka 19,50 zł. (12,00 + 7,50 zł. wstęp + przejazd)
Czy słyszycie bębny? Ich rytm przywołuje wszystkich do Banialuki na najnowsze przedstawienie Tygrys Pietrek Hanny Januszewskiej w reżyserii Lucyny Sypniewskiej. Mówią, że Tygrys stracił swoje paski, a teraz wyrusza w świat by je odzyskać. Będzie musiał zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Ale nie martwcie się. Twórcy przedstawienia stworzyli mu przyjazny świat pełen melodyjnych piosenek oraz sympatycznych lalek i wielobarwnych dekoracji.

Śpieszcie się, Tygrysek liczy też na Waszą pomoc.