Przedszkole Publiczne NR 10 w Czechowicach - Dziedzicach - Przedstawienie "KŁAMSTWA KOZY"

Przedstawienie "KŁAMSTWA KOZY" Drukuj E-mail
poniedziałek, 14 lutego 2011

24 lutego  tj. w czwartek : udział wszystkich przedszkolaków w przedstawieniu teatralnym na terenie przedszkola w czasie pobytu dzieci w przedszkolu w wykonaniu aktorów Teatru  „PINOKIO„ z Nowego Sącza pt. „ KŁAMSTWA KOZY”

Bajka przedstawia historię sieroty Paulinki, która poszukując pracy i miejsca dla siebie trafia na podstępną Kozę wykorzystującą dobre serca ludzi i zwierząt. Historia kozy uczy, że kłamstwo, oszustwo oraz żerowanie na cudzej dobroci nie popłaca. Prawda wcześniej lub później wychodzi na jaw, a miłość i dobroć potrafi czynić cuda.

Koszt  przedstawienia pokrywamy ze środków zgromadzonych na koncie Rady Rodziców. Jednocześnie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy już dokonali dodatkowych wpłat na pokrycie kosztów udziału dzieci  w przedstawieniach organizowanych na terenie przedszkola.