Przedszkole Publiczne NR 10 w Czechowicach - Dziedzicach - Konkurs plastyczny Instrumenty

Konkurs plastyczny Instrumenty Drukuj E-mail
środa, 25 listopada 2020

Konkurs plastyczny „Instrumenty” - z wykorzystaniem surowców wtórnych.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami do udziału w konkursie! Pracę można wykonać dowolną techniką, zwracając jednak uwagę na wykorzystanie materiałów wtórnych. Cele: -rozwijanie wyobraźni oraz wrażliwości estetycznej, - kształtowanie sprawności manualnych oraz kreatywności.

Zdjęcie pracy należy wysyłać drogą elektroniczną na adres: do 01.12.2020r. W treści wiadomości prosimy podać imię, nazwisko oraz grupę, do której należy dziecko. Pracę można podpisać imieniem i pierwszą literą nazwiska oraz numer grupy, do której należy dziecko. Wszystkie Wasze prace zamieścimy na Facebook ’u przedszkola.

Pozdrawiamy cieplutko i czekamy na Wasze prace.