Przedszkole Publiczne NR 10 w Czechowicach - Dziedzicach - LAURKA DLA MAMY I TATY

LAURKA DLA MAMY I TATY Drukuj E-mail
poniedziałek, 25 maja 2020

Majową tradycją w naszym przedszkolu są obchody Dnia Mamy i Taty… niestety w obecnej sytuacji w tym roku to jakże ważne święto nie może się odbyć ☹

Dlatego postanowiliśmy zaprosić wszystkie dzieci do zabawy plastycznej na NAJPIĘKNIĘKSZĄ… WYKONANĄ OD SERCA… LAURKĘ DLA MAMY I TATY!

Sposób wykonania pracy jest dowolny! Kochane dzieci gdy Wasze laurki będą gotowe, poporoście mamę lub tatę żeby zrobili zdjęcie Waszej laurki i przesłali ją na adres:

Na zdjęcia z Waszymi pracami czekamy do czwartku 28.05.2020! Zostało Wam naprawdę niewiele czasu! W piątek nadesłane zdjęcia prac wraz z życzeniami opublikujemy na naszym przedszkolnym facebook’u.

fotka 44.jpg