Przedszkole Publiczne NR 10 w Czechowicach - Dziedzicach - Ważna informacja

Ważna informacja Drukuj E-mail
wtorek, 19 maja 2020

UWAGA RODZICE!

Zmiana organizacji pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach

w lipcu i sierpniu 2020 r.

Zgodnie z aktualnymi wytycznymi GIS, MEN i MZ dzieci nie powinny się przemieszczać między placówkami. W celu zapewnienie dzieciom, nauczycielom i pracownikom bezpieczeństwa, przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach nie będą prowadziły opieki dla dzieci z innych placówek.

W miesiącu lipcu i sierpniu 2020 r. z wyłączeniem okresu na przerwę techniczną dzieci będą mogły uczęszczać do swojego przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole. Przez okres przerwy technicznej przedszkole będzie zamknięte (czas przeznaczony na planowane remonty i prace porządkowe). Przerwa techniczna w naszym przedszkolu od 6 lipca 2020 r. do 19 lipca 2020 r. Rodzice pracujący mogą zgłosić dziecko poprzez wypełnienie wniosku/zgłoszenia dziecka do stacjonarnej opieki przedszkolnej w czasie epidemii covid-19 oraz oświadczenia rodziców/opiekunów prawnych dziecka zgodnie z przyjętym regulaminem i procedurami.

W związku z wprowadzonym reżimem sanitarnym w dalszym ciągu wprowadza się ograniczenie liczebności grup.  Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i procedurami. Wypełnione i podpisane przez obojga rodziców/prawnych opiekunów (w przypadku samotnego wychowania podpisane przez jednego rodzica) dokumenty rodzic/opiekun prawny przesyła do przedszkola  pocztą elektroniczną w formie skanu (zdjęcia) lub dostarcza osobiście do placówki do dnia 22 czerwca do godz.15.00.

Więcej szczegółowych informacji na platformie edukacyjnej Google Classroom.

Pliki do pobrania:

OŚWIADCZENIE-RODZICA

WNIOSEK-ZGŁOSZENIE

Regulamin-organizacji-opieki-stacj.-w-m-cu-lipcy-i-sierpniu-2020

Szanowni Państwo!

Dnia 25 maja planujemy otwarcie przedszkola i zapewnienie zajęć opiekuńczo-wychowawczych przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. W związku z wprowadzonym reżimem sanitarnym wprowadza się ograniczenie liczebności grup.

W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać dzieci, których obojga rodzice pracują w systemach realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Więcej informacji we wniosku/zgłoszeniu dziecka do stacjonarnej opieki przedszkolnej w czasie epidemii COVID-19 i procedurch.   Prosimy o zapoznanie się z procedurami w tym procedurą kwalifikacji dzieci do stacjonarnej opieki przedszkolnej w okresie zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego COVID-19, wypełnienie wniosku/zgłoszenia dziecka do stacjonarnej opieki przedszkolnej w czasie epidemii covid-19 oraz oświadczenia Rodziców/opiekunów prawnych dziecka. Wypełnione i podpisane przez obojga rodziców/prawnych opiekunów (w przypadku samotnego wychowania podpisane przez jednego rodzica) dokumenty rodzic/opiekun prawny przesyła do przedszkola pocztą elektroniczną w formie skanu lub dostarcza osobiście do placówki do dnia 21 maja do godz.14.00, po tym terminie w miarę posiadanych miejsc (co najmniej 3 dni przed planowaną opieką stacjonarną przedszkola, potwierdzenie przyjęcia dziecka wysyłamy drogą elektroniczną do rodziców/prawnych opiekunów).

Więcej informacji na platformie Google Classrom.

ZGŁOSZENIE-DZIECKA-DO-STACJONARNEJ-OPIEKI-PRZEDSZKOLNEJ-I-KRYTERIA-PIERWSZEŃSTWA

PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI

PROCEDURA ORGANIZACJI OPIEKI W PRZEDSZKOLU-1 (1)

PROCEDURA KWALIFIKACJI DO STACJONARNEJ OPIEKI PRZEDSZKOLNEJ-3